Zadanie 2 – Praktyczne aspekty wdrażania nowych kwalifikacji rynkowych jako zacieśnienie współpracy edukacji formalnej z przedsiębiorcami pod katem zmieniających się potrzeb rynku pracy     

Wkrótce dostępny

 

Zadanie 1 – Przygotowanie kadry osób realizujących zadania z zakresu doradztwa edukacyjno -zawodowego w szkołach i placówkach systemu oświaty do stosowania nowych rozwiązań organizacyjno-prawnych w pracy z uczniami i dorosłymi, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań zintegrowanego systemu kwalifikacji

Kalendarz zajęć onlineKalendarz zajęć stacjonarnych
27L 26.04-30.04 2020
28L 26.04-30.04 2020
23M 26.04-30.04 2020
24M 26.04-30.04 2020
26Ś 26.04-30.04 2020
27Ś 26.04-30.04 2020
29L 04.05-08.05.2020
30L 04.05-08.05.2020
25M 04.05-08.05.2020
26M 04.05-08.05.2020
28Ś 04.05-08.05.2020
31L 11.05-15.05.2020
32L 11.05-15.05.2020
27M 11.05-15.05.2020
28M 11.05-15.05.2020
29Ś 11.05-15.05.2020
33L 18.05-22.05.2020
29M 18.05-22.05.2020
30M 18.05-22.05.2020
26P 18.05-22.05.2020
27P 18.05-22.05.2020
30Ś 18.05-22.05.2020
31M 25.05-29.05.2020
34L 25.05-29.05.2020
35L 25.05-29.05.2020
28P 25.05-29.05.2020
31Ś 25.05-29.05.2020
36L 01.06-05.06.2020
32M 01.06-05.06.2020
33M 01.06-05.06.2020
29P 01.06-05.06.2020
32Ś 01.06-05.06.2020
37L 08.06-12.06.2020
38L 08.06-12.06.2020
39L 08.06-12.06.2020
34M 15.06-19.06.2020
30P 15.06-19.06.2020
31P 15.06-19.06.2020
33Ś 15.06-19.06.2020
34Ś 15.06-19.06.2020
35M 22.06-26.06.2020
35Ś 22.06-26.06.2020
32P 29.06-03.07.2020
36Ś 29.06-03.07.2020
40L 06.07-10.07.2020
36M 06.07-10.07.2020
33P 06.07-10.07.2020
41L 13.07-17.07.2020
34P 13.07-17.07.2020
42L 20.07-24.07.2020
37M 20.07-24.07.2020
43L 07.09-11.09.2020
38M 07.09-11.09.2020
39M 07.09-11.09.2020
44L 14.09-18.09.2020
40M 14.09-18.09.2020
35P 14.09-18.09.2020
37Ś 14.09-18.09.2020
45L 21.09-25.09.2020
36P 21.09-25.09.2020
41M 28.09-02.10.2020
42M 28.09-02.10.2020
38Ś 28.09-02.10.2020
46L 05.10-09.10.2020
43M 05.10-09.10.2020
44M 05.10-09.10.2020
47L 12.10-16.10.2020
45M 19.10-23.10.2020
43P 26.10-30.10.2020
44P 02.11-06.11.2020
46M 09.11-13.11.2020
45P 09.11-13.11.2020
46P 09.11-13.11.2020
47M 16.11-20.11.2020
47P 16.11-20.11.2020
39Ś 16.11-20.11.2020
48M 23.11-27.11.2020
48P 23.11-27.11.2020
49M 30.11-04.12.2020
49P 30.11-04.12.2020
50P 07.12-11.12.2020
50M 14.12-18.12.2020
51M 04.01-08.01.2021
52M 04.01-08.01.2021
51P 04.01-09.01.2021
52P 04.01-09.01.2021
53P 25.01-29.01.2021
53M 01.02-05.02.2021
54P 01.02-05.02.2021
54M 08.02-12.02.2021
55M 08.02-12.02.2021
55P 08.02-12.02.2021
40Ś 08.02-12.02.2022
56M 15.02-19.02.2021
56P 15.02-19.02.2021
57M 22.02-26.02.2021
58M 22.02-26.02.2021
59M 01.03-05.03.2021
57P 01.03-05.03.2021
60M 08.03-12.03.2021
61M 08.03-12.03.2021
58P 08.03-12.03.2021
62M 15.03-19.03.2021
63M 15.03-19.03.2021
64M 15.03-19.03.2021
59P 15.03-19.03.2021
65M 22.03-26.03.2021
60P 22.03-26.03.2021
48L 12.04-16.04.2021
49L 12.04-16.04.2021
50L 12.04-16.04.2021
51L 12.04-16.04.2021
66M 12.04-16.04.2021
67M 12.04-16.04.2021
68M 12.04-16.04.2021
52L 19.04-23.04.2021
53L 19.04-23.04.2021
69M 19.04-23.04.2021
70M 19.04-23.04.2021
61P 19.04-23.04.2021
54L 26.04-30.04.2021
55L 26.04-30.04.2021
71M 26.04-30.04.2021
72M 26.04-30.04.2021
73M 26.04-30.04.2021
56L 10.05-14.05.2021
74M 10.05-14.05.2021
75M 10.05-14.05.2021
57L 17.05-21.05.2021
76M 24.05-28.05.2021
77M 07.06-11.06.2021
81M 05.07-09.07.2021
59L 04.10-08.10.2021
60L 25.10-29.10.2021
61L 15.11-19.11.2021
62L 29.11-03.12.2021
63L 10.01-14.01.2022
89M 17.01-21.01.2022
90M 24.01-28.01.2022
64L 31.01-04.02.2022
65L 07.02-11.02.2022
66L 14.02-18.02.2022
67L 21.02-25.02.2022
68L 28.02-04.03.2022
69L 28.02-04.03.2022
70L 07.03-11.03.2022
71L 07.03-11.03.2022
72L 14.03-18.03.2022
73L 14.03-18.03.2022
74L 21.03-25.03.2022
75L 21.03-25.03.2022
1L 22.03-24.03.2019
2L 22.03-24.03.2019
1M 22.03-24.03.2019
2M 22.03-24.03.2019
3M 22.03-24.03.2019
22.03-24.03.2019
22.03-24.03.2019
3L 29.03-31.03.2019
4M 29.03-31.03.2019
1P 29.03-31.03.2019
2P 29.03-31.03.2019
29.03-31.03.2019
29.03-31.03.2019
4L 05.04-07.04.2019
5L 05.04-07.04.2019
5M 05.04-07.04.2019
6M 05.04-07.04.2019
7M 05.04-07.04.2019
3P 05.04-07.04.2019
4P 05.04-07.04.2019
05.04-07.04.2019
8M 12.04-14.04.2019
6L 26.04-28.04.2019
26.04-28.04.2019
26.04-28.04.2019
7L 10.05-12.05.2019
8L 10.05-12.05.2019
9M 10.05-12.05.2019
10M 10.05-12.05.2019
10.05-12.05.2019
10.05-12.05.2019
10Ś 17.05-19.05.2019
11M 24.05-26.05.2019
5P 31.05-02.06.2019
11Ś 31.05-02.06.2019
12Ś 31.05-02.06.2019
9L 07.06-09.06.2019
13Ś 07.06-09.06.2019
14Ś 07.06-09.06.2019
10L 14.06-16.06.2019
6P 14.06-16.06.2019
15Ś 14.06-16.06.2019
16Ś 14.06-16.06.2019
11L 28.06-30.06.2019
17Ś 28.06-30.06.2019
18Ś 05.07-07.07.2019
12L 12.07-14.07.2019
12M 26.07-28.07.2019
13L 30.08-01.09.2019
13M 30.08-01.09.2019
7P 30.08-01.09.2019
19Ś 30.08-01.09.2019
14L 06.09-08.09.2019
15L 13.09-15.09.2019
20Ś 13.09-15.09.2019
16L 20.09-22.09.2019
14M 20.09-22.09.2019
8P 20.09-22.09.2019
9P 20.09-22.09.2019
10P 27.09-29.09.2019
11P 04.10-06.10.2019
21Ś 04.10-06.10.2019
17L 18.10-20.10.2019
15M 18.10-20.10.2019
12P 18.10-20.10.2019
13P 18.10-20.10.2019
22Ś 18.10-20.10.2019
18L 25.10-27.10.2019
16M 25.10-27.10.2019
14P 25.10-27.10.2019
15P 25.10-27.10.2019
16P 08.11-10.11.2019
19L 15.11-17.11.2019
17P 15.11-17.11.2019
17M 22.11-24.11.2019
18P 22.11-24.11.2019
23Ś 22.11-24.11.2019
20L 29.11-01.12.2019
18M 13.12-15.12.2019
19P 13.12-15.12.2019
20P 10.01-12.01.2020
24Ś 10.01-12.01.2020
21L 17.01-19.01.2020
19M 17.01-19.01.2020
20M 24.01-26.01.2020
22L 31.01-02.02.2020
23L 07.02-09.02.2020
21P 07.02-09.02.2020
24L 14.02-16.02.2020
21M 14.02-16.02.2020
22P 14.02-16.02.2020
25Ś 14.02-16.02.2020
23P 21.02-23.02.2020
25L 28.02-01.03.2020
24P 28.02-01.03.2020
26L 06.03-08.03.2020
22M 06.03-08.03.2020
25P 06.03-08.03.2020
37P 02.10-04.10.2020
38P 02.10-04.10.2020
39P 09.10-11.10.2020
40P 16.10-18.10.2020
41P 16.10-18.10.2020
58L 21.05-23.05.2021
78M 11.06-13.06.2021
79M 02.07-04.07.2021
80M 02.07-04.07.2021
82M 09.07-11.07.2021
83M 23.07-25.07.2021
84M 17.09-19.09.2021
62P 24.09-26.09.2021
85M 01.10-03.10.2021
86M 15.10-17.10.2021
87M 22.10-24.10.2021
63P 22.10-24.10.2021
88M 28.10-30.10.2021
64P 25.11-27.11.2021

Harmonogram godzinowy szkolenia – grupa popołudniowa

Harmonogram szkoleń stacjonarnych

Piątek

13:30 – 14:15 zameldowanie oraz obiad,

14:15 – 16:45 I część szkolenia (2h 30 min.),

16:45 – 17:00 przerwa kawowa

17:00 – 19:30 II część szkolenia (2h 30 min.),

19:30 – 20:00 kolacja,

20:00 – 21:00 III część szkolenia (1h).

Sobota

09:00 – 11:30 I część szkolenia (2h 30 min.),

11:30 – 11:45 – przerwa kawowa,

11:45 – 14:15 – II część szkolenia (2h 30min.),

14:15 –  15:00 obiad,

15:00 – 18:00 III część szkolenia (3h),

18:00 – kolacja.

Niedziela

09:00 – 11:30 I część szkolenia (2h 30 min.),

11:30 – 11:45 – przerwa kawowa,

11:45 – 14:15 – II część szkolenia (2h 30 min.),

14:15 –  15:00 obiad,

15:00 – 16:00 III część szkolenia (1h).

Jesteśmy gotowi organizować szkolenia co tydzień. O tym, czy szkolenie się rozpocznie, decyduje ilość zgłoszeń na dany termin. Grupa musi liczyć min. 15 osób, aby szkolenie mogło się odbyć.